Світильник підвісний промисловий вологозахищений LED “ZEUGMA-50” 50 W 6400К
Світильник підвісний промисловий вологозахищений LED “ZEUGMA-50” 50 W 6400К
1,377.00 грн
світильники промислові підвісні led, світильник складської, промисловий світильник підвісний хороз, великий світильник на склад, світильник для гаража, світильник для сто
| Робоча напруга | 100 – 265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм * 290 мм |
| Потужність | 50 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 50 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 4650 Lm |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Аналог лампи розжарювання | 400 W |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.