Світильник підвісний промисловий вологозахищений LED “ZEUGMA-50” 50 W 6400К
Артикул: HRZ-063-005-0050-010 Категорія:
Робоча напруга
100 – 265 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
80 мм * 290 мм
Потужність
50 W
Ступінь захисту IP
IP 65
Матеріал корпусу
Алюміній
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
50 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
4650 Lm
Колірна температура, К
6400 K
Аналог лампи розжарювання
400 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник підвісний промисловий вологозахищений LED "ZEUGMA-50" 50 W 6400КСвітильник підвісний промисловий вологозахищений LED “ZEUGMA-50” 50 W 6400К