Світильник пластиковий Акуа Повний місяць Опал
Світильник пластиковий Акуа Повний місяць Опал
337.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники пластикові, horoz electric
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | Teb Elektrik |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø242,5мм*106мм |
| Потужність | max.40 W |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Тип цоколя | E27 |
| Додатково | Світильник протиударний , вологозахищений |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.