Світильник пластиковий Глоп Фаворі
Світильник пластиковий Глоп Фаворі
193.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники пластикові, Світильники світлодіодні, horoz, хороз
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | Teb Elektrik |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø230мм*91мм |
| Потужність | max.60 W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Тип цоколя | Е27 |
| Додатково | Світильник протиударний |


Відгуки
Відгуків немає, поки що.