Світильник пластиковий колір Дим Нінова 26W
Світильник пластиковий колір Дим Нінова 26W
90.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники пластикові, Світильники світлодіодні, horoz, хороз
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | Teb Elektrik |
| Колір | Дим |
| Розміри (ДхШхВ) | 270мм*165мм*81мм |
| Потужність | max.60 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Тип цоколя | Е27 |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.