Світильник садово-парк. PAPATYA-1
- цоколь: Е27
- напруга: 230V
- захист: IP44
- розмір: 284мм.
- матеріал: пласт.
- форма: стовпчик
- колір: чорний
540.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник садово-парковий PAPATYA-1 (Е27, чорний) стовпчик, 400-000-141 “PAPATYA-1”, Ландшафтні світильники
Світильник садово-парк. PAPATYA-1
| Робоча напруга | 230 V |
|---|---|
| Бренд | Teb Elektrik |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø225.6мм х Ø152мм х 284мм |
| Потужність | max.40 W (ламп.накала) |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Додатково | стійкий до пошкоджень |
Світильник садово-парк. PAPATYA-1 Е27 пласт. стовпчик чорнийНаявність: Є в наявності


Відгуки
Відгуків немає, поки що.