Характеристики
Корпус: Пластик
Розсіювач: Пластик
Колір: Білий
Розміри(ДхШхВ): 222.5мм x 428мм
Напруга: 250V/50-60Hz
Потужність: max. 40W (ESL)
Цоколь: E 27
Ступінь захисту: IP44
Країна виробник: Туреччина
483.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники світлодіодні, Horoz, що світиться, номер будинку, Horoz electric led підсвічування фасаду, Грунтові світильники, Horoz led, парковий світильник, Садово парковий низький світильник, Тротуарні світильники, ліхтар на сонячній батареї, підсвічування стіни, Ліхтар horoz, Ландшафтні світильники, садово-парковий світильник стовпчик, садовий світильник, садовий ліхтар, Садово парковий фанарь, horoz electric, хороз, садово-парковий настінний світильник, Садово парковий стовп, Фасадні світильники, horoz
Характеристики
Корпус: Пластик
Розсіювач: Пластик
Колір: Білий
Розміри(ДхШхВ): 222.5мм x 428мм
Напруга: 250V/50-60Hz
Потужність: max. 40W (ESL)
Цоколь: E 27
Ступінь захисту: IP44
Країна виробник: Туреччина
| Робоча напруга | 230 V |
|---|---|
| Бренд | Teb Elektrik |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 222.5mm*428mm |
| Потужність | max.40 W (ламп.накала) |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Додатково | стійкий до пошкоджень |
Світильник садово-парковий BEGONYA-1 Е27 білийНаявність: Є в наявності
Відгуки
Відгуків немає, поки що.