Світильник САДОВО-ПАРКОВиЙ ландшафтний PRIZMA – виробник Teb Elektrik.Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів дає можливість освітити необхідну територію. Cтупінь вологозахисту – IP44.Технічні характеристикиПЕРЕВАГИ PRIZMA:економічність.міцний зносостійкий корпус.відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.стійкість до зовнішніх впливів.швидкий і зручний монтаж.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИсвітильник – 1шт.інструкція з експлуатації – 1шт.інструкція із встановлення – 1шт.упаковка – 1шт.ГАРАНТІЯ: 24 місяці.Як вибрати ландшафтний світильник?Садово-паркові світильники відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, наявність датчиків, акумуляторної батареї та ін.). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, фахівець з продукції, представленої в нашому магазині.
Світильник САДОВО-ПАРКОВИЙ ЛАНДШАФТНИЙ PRIZMA (400-010-129)
846.00 грн
Наявність: Є в наявності
Светильник САДОВО-ПАРКОВЫЙ ЛАНДШАФТНИЙ PRIZMA (400-010-129), 400-010-129 “PRIZMA”, Ландшафтні світильники
| Робоча напруга | 230 V |
|---|---|
| Бренд | Teb Elektrik |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 268mm*220mm |
| Потужність | max.40 W (ламп.накала) |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип цоколя | E27 |
| Додатково | стійкий до пошкоджень |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.