Характеристики
Корпус: Нержавіюча сталь
Розсіювач: Скло
Колір: Матовий хром
Розміри(ДхШхВ): 93мм x 116мм x 85мм
Напруга: 220-240V/50-60Hz
Потужність: max. 35W
Цоколь: GU 10
Ступінь захисту: IP44
Країна виробник: Китай
728.00 грн
Наявність: Є в наявності
фасадні світильники, садово парковий низький світильник, ландшафтні світильники, садово парковий стовп, horoz led, грунтові світильники, садово парковий фанарь, тротуарні світильники, садово парковий світильник стовпчик, підсвічування стіни, парковий світильник, horoz electric, horoz electric led, хороз, садовий світильник, садовий ліхтар, фасадне освітлення, садово парковий настінний світильник, підсвічування фасаду, настенній світильник, horoz, світлодіодні світильники, що світиться, номер будинку, ліхтар на сонячній батареї, ліхтар horoz
Характеристики
Корпус: Нержавіюча сталь
Розсіювач: Скло
Колір: Матовий хром
Розміри(ДхШхВ): 93мм x 116мм x 85мм
Напруга: 220-240V/50-60Hz
Потужність: max. 35W
Цоколь: GU 10
Ступінь захисту: IP44
Країна виробник: Китай
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | мат. хром |
| Розміри (ДхШхВ) | 93мм * 116мм * 85мм |
| Потужність | max.35 W |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | нерж. сталь |
| Тип цоколя | GU10 |
Світильник садово-парковий MANOLYA-1 без лампиНаявність: Є в наявності
Відгуки
Відгуків немає, поки що.