Характеристики
Корпус: Нержавіюча сталь
Розсіювач: Скло
Колір: Матовий хром
Розміри(ДхШхВ): 160мм х 93мм х 85мм
Напруга: 220-240V/50-60Hz
Потужність: max. 2x35W
Ступінь захисту: IP44
Цоколь: GU 10
Країна виробник: Китай
983.00 грн
Наявність: Є в наявності
фасадные светильники, садово парковый низкий светильник, ландшафтные светильники, садово парковый столб, horoz led, грунтовые светильники, садово парковый фанарь, тротуарные светильники, садово парковый светильник столбик, подсветка стены, парковый светильник, horoz electric, horoz electric led, хороз, садовый светильник, садовый фонарь, фасадное освещение, садово парковый настенный светильник, подсветка фасада, настенній светильник, horoz, светильники светодиодные, светящийся номер дома, фонарь на солнечной батареї, ліхтар horoz
Характеристики
Корпус: Нержавіюча сталь
Розсіювач: Скло
Колір: Матовий хром
Розміри(ДхШхВ): 160мм х 93мм х 85мм
Напруга: 220-240V/50-60Hz
Потужність: max. 2x35W
Ступінь захисту: IP44
Цоколь: GU 10
Країна виробник: Китай
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | мат. хром |
| Розміри (ДхШхВ) | 93мм * 160мм |
| Потужність | max.2×35 W |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | нерж. сталь |
| Тип цоколя | GU10 |
Світильник садово-парковий MANOLYA-2 без лампиНаявність: Є в наявності
Відгуки
Відгуків немає, поки що.