Характеристики
Корпус: Нержавіюча сталь
Розсіювач: Скло
Колір: Чорний
Розміри(ДхШхВ): 300мм х 173мм х 108мм
Напруга: 220-240V/50-60Hz
Потужність: max. 2x60W
Цоколь: E 27
Ступінь захисту: IP44
Країна виробник: Китай
1,149.00 грн
Наявність: Є в наявності
Фасадні світильники, Horoz, Horoz led, Ліхтар horoz, horoz electric, horoz, Ландшафтні світильники, Horoz electric led, садово-парковий світильник стовпчик, садово-парковий настінний світильник, Садово парковий стовп, Садово парковий фанарь, Садово парковий низький світильник, Грунтові світильники, Тротуарні світильники, що світиться, номер будинку, підсвічування стіни, підсвічування фасаду, парковий світильник, садовий світильник, ліхтар на сонячній батареї, садовий ліхтар, Світильники світлодіодні, хороз, фасадне освітлення, настенній світильник
Характеристики
Корпус: Нержавіюча сталь
Розсіювач: Скло
Колір: Чорний
Розміри(ДхШхВ): 300мм х 173мм х 108мм
Напруга: 220-240V/50-60Hz
Потужність: max. 2x60W
Цоколь: E 27
Ступінь захисту: IP44
Країна виробник: Китай
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 173мм * 300мм |
| Потужність | max.2×60 W |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип цоколя | E27 |
Світильник садово-парковий MANOLYA-3 2xE27Наявність: Є в наявності
Відгуки
Відгуків немає, поки що.