Акумулятор: 3.7V 2.6Ah Li-ion
Датчик руху: Мікрохвильовий 360°
Дистанція датчика руху: Макс. 8м (+-1м)
Корпус: Пластик
Розсіювач: Пластик
Розміри (ДхШхВ): 140мм х 140мм х 500мм
Аналог лампи розжарювання: 16 W
Колір: Чорний
Потужність: 2W
Світловий потік: 275 lm/18 lm
Колірність: 4000K
Ступінь захисту: IP65
Ресурс роботи: 50.000 годин
Тип світлодіода: SMD LED
Вимикач: Так
Гарантійний термін: 2 роки
Країна виробник: Китай
Світильник садово-парковий на сонячній батареї SOLARIS-2
2,906.00 грн
Немає в наявності
хороз, Світильники світлодіодні, Ліхтар horoz, Ландшафтні світильники, садово-парковий світильник стовпчик, садовий світильник, садовий ліхтар, Садово парковий фанарь, Horoz electric led, парковий світильник, Грунтові світильники, Horoz, Тротуарні світильники, horoz electric, ліхтар на сонячній батареї, садово-парковий настінний світильник, Садово парковий низький світильник, підсвічування стіни, підсвічування фасаду, Садово парковий стовп, що світиться, номер будинку, Horoz led, Фасадні світильники, horoz
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 140мм*140мм*500мм |
| Потужність | 2Вт |
| Ступінь захисту IP | ІР65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Термін служби | 50.000год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 275Lm/18Lm |
| Колірна температура, К | 4000к |
| Аналог лампи розжарювання | 16 Вт |
| Додатково | вбудований датчик світла и датчик руху |
| Час зарядки | 4-6 год. |
| Час роботи від акумулятора | 12 год – 18Lm/ 3 год – 275Lm |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.