Світильник садово-парк.
- цоколь: E27
- потужність: 60W
- напруга: 220-240V
- захист: IP44
- розмір: 90*90*800мм.
- форма: стовпчик квадр.
- колір корпусу: чорний
3,054.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник садово-парковий стовпчик “PALMERA/S4” Е27 стовпчик, PALMERA/S4, Ландшафтні світильники
Світильник садово-парк.
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | высота – 500мм(90x90x500 mm) |
| Потужність | Max 60W |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип цоколя | E27 |
Світильник садово-парковий PALMERA/S4 Е27 60W 220-240V IP44Наявність: Є в наявності



Відгуки
Відгуків немає, поки що.