Характеристики
Корпус: Нержавіюча сталь
Розсіювач: Пластик
Колір: Чорний
Розміри(ДхШхВ): 150мм x 350мм
Напруга: 220-240V/50-60Hz
Потужність: max. 100W
Цоколь: E 27
Ступінь захисту: IP44
Країна виробник: Китай
1,859.00 грн
Наявність: Є в наявності
Фасадні світильники, Horoz, Horoz led, Ліхтар horoz, horoz electric, horoz, Ландшафтні світильники, Horoz electric led, садово-парковий світильник стовпчик, садово-парковий настінний світильник, Садово парковий стовп, Садово парковий фанарь, Садово парковий низький світильник, Грунтові світильники, Тротуарні світильники, що світиться, номер будинку, підсвічування стіни, підсвічування фасаду, парковий світильник, садовий світильник, ліхтар на сонячній батареї, садовий ліхтар, Світильники світлодіодні, хороз, фасадне освітлення, настенній світильник
Характеристики
Корпус: Нержавіюча сталь
Розсіювач: Пластик
Колір: Чорний
Розміри(ДхШхВ): 150мм x 350мм
Напруга: 220-240V/50-60Hz
Потужність: max. 100W
Цоколь: E 27
Ступінь захисту: IP44
Країна виробник: Китай
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 150мм* 350мм |
| Потужність | max.100 W |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | нерж. сталь |
| Тип цоколя | Е 27 |
Світильник садово-парковий PALMIYE-1 Е27Наявність: Є в наявності
Відгуки
Відгуків немає, поки що.