Характеристики
Корпус: Нержавіюча сталь
Розсіювач: Пластик
Колір: Чорний
Розміри(ДхШхВ): 150мм x 500мм
Напруга: 220-240V/50-60Hz
Потужність: max. 100W
Цоколь: E 27
Ступінь захисту: IP44
Країна виробник: Китай
1,956.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники світлодіодні, Horoz, що світиться, номер будинку, Horoz electric led підсвічування фасаду, Грунтові світильники, Horoz led, парковий світильник, Садово парковий низький світильник, Тротуарні світильники, ліхтар на сонячній батареї, підсвічування стіни, Ліхтар horoz, Ландшафтні світильники, садово-парковий світильник стовпчик, садовий світильник, садовий ліхтар, Садово парковий фанарь, horoz electric, хороз, садово-парковий настінний світильник, Садово парковий стовп, Фасадні світильники, horoz
Характеристики
Корпус: Нержавіюча сталь
Розсіювач: Пластик
Колір: Чорний
Розміри(ДхШхВ): 150мм x 500мм
Напруга: 220-240V/50-60Hz
Потужність: max. 100W
Цоколь: E 27
Ступінь захисту: IP44
Країна виробник: Китай
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 150 мм * 500 мм |
| Потужність | max.100 W |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | нерж. сталь |
| Тип цоколя | Е 27 |
Світильник садово-парковий PALMIYE-3 Е27Наявність: Є в наявності
Відгуки
Відгуків немає, поки що.