Світильник садово-парковий стовпчик “PALMERA 4” Е27
Світильник садово-парковий стовпчик “PALMERA 4” Е27
2,596.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник садово-парковий стовпчик “PALMERA 4” Е27 стовпчик, PALMERA/S4, Ландшафтні світильники
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø90×800 mm |
| Потужність | Max 60W |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип цоколя | E27 |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.