Світильник садово-парковий SUGA-12/RO 12W 4200 K
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-076-021-0012-010 Категорія:
Характеристики
Корпус: Пластик
Розсіювач: Пластик
Розміри(ДхШхВ): 100мм х Ø169мм
Аналог лампи розжарювання: 96 W
Колір: Чорний
Напруга: 85-265V/50-60Hz
Потужність: 12W
Світловий потік: 1000 lm
Колірність: 4200K
Гарантійний термін: 2 роки
Країна виробник: Китай
Розміри (ДхШхВ)
169мм*100мм
Потужність
12 W
Світловий потік (лм)
1000 lm
Аналог лампи розжарювання
96Вт
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник садово-парковий SUGA-12/RO 12W 4200 KСвітильник садово-парковий SUGA-12/RO 12W 4200 K