Світильник сходовой “GUMUS” 0,9 W мат.хром білий світ
Світильник сходовой “GUMUS” 0,9 W мат.хром білий світ
522.00 грн
Наявність: Є в наявності
Тротуарні світильники, Horoz electric led, horoz, horoz electric, Horoz, садово-парковий настінний світильник, Садово парковий низький світильник, Садово парковий фанарь, Грунтові світильники, Садово парковий стовп, Ліхтар horoz, Фасадні світильники, садово-парковий світильник стовпчик, що світиться, номер будинку, Horoz led, Ландшафтні світильники, підсвітка стіни, підсвічування фасаду, парковий світильник, садовий світильник, ліхтар на сонячній батареї, садовий ліхтар, Світильники світлодіодні, хороз
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 70мм*70мм |
| Потужність | 0.9W |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 50.000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 6400k ; Синій |
| Кут розсіювання | 120 |
| Врізний отвір | 45мм*58мм |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Світловий потік | 7,2W |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.