Світильник сходовой “GUMUS” 0,9 W мат.хром синій світло 079-018-0001-020
Світильник сходовой “GUMUS” 0,9 W мат.хром синій світло
144.00 грн
Наявність: Є в наявності
садово парковий фанарь, грунтові світильники, парковий світильник, світильник сходовой gumus 0, 9 w мат хром синій світло 079 018 0001 020
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Розміри (ДхШхВ) | 70мм*70мм |
| Потужність | 0.9W |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 50.000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 6400k ; Синій |
| Кут розсіювання | 120 |
| Врізний отвір | 45мм*58мм |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Світловий потік | 7,2W |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.