Світильник сходовий LED “DIAMOND” 1W (з датчиком)
Світильник сходовий LED “DIAMOND” 1W (з датчиком)
385.00 грн
Наявність: Є в наявності
Сходові світильники, Horoz electric led, horoz, horoz electric, підсвічування сходів, підсвітка сходів, сходовий світильник
| Робоча напруга | 110 – 265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 86 мм * 86 мм |
| Потужність | 2 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 150 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Аналог лампи розжарювання | 16 W |
| Додатково | вбудований мікрохвильовий датчик на 360 ° |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.