Світильник сходовий LED “DIAMOND” 1W (з датчиком)
Світильник сходовий LED “DIAMOND” 1W (з датчиком)
385.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 180-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 86 мм * 86 мм |
| Потужність | 1 W |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 ч |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 70 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.