LED-світильник світлодіодний круглий BYR-01-48-5, 48Вт, 5000К, BIOM (B_22145)
Артикул: B_22145 Категорія:
Brand:BIOM
Накладні Led Світильники
Світильник має потужність 48 Вт і світлову температуру 5000 K, що створює яскраве та нейтральне освітлення. Виготовлений у білому кольорі, з круглою формою діаметром 300 мм та висотою 35 мм, Biom BYR-01-48-5 відзначається легкістю та міцністю завдяки пластиковому корпусу. Ступінь захисту IP33 забезпечує стійкість до пилу та бризок води.
Матеріал корпусу
ABS-пластик
Тип світлодіодів
SMD2835
Форма плафона
Коло
Матеріал плафона
Полікарбонат
Колір арматури
Білий
Колір плафона
Білий
Можливість діммірованія
Не димуються
Пульт управління в комплекті
Ні
Клас захисту
IP33
Тип управління
Габаритний розмір, мм
300×35
Вид монтажу
Накладні
Кут світіння, °
120°
Тип розсіювача
Матовий (Frosted)
Індекс передачі кольору, Ra
⩾80
Світлова віддача
90 Lm/W
Колір світіння
Нейтральний білий
Температура світла
5000 К (Біле світло)
Світловий потік
4320 Lm
Робоча напруга
SMD2835
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
LED-світильник світлодіодний круглий BYR-01-48-5, 48Вт, 5000К, BIOM (B_22145)LED-світильник світлодіодний круглий BYR-01-48-5, 48Вт, 5000К, BIOM (B_22145)