Накладний світлодіодний світильник білого кольору з круглою формою. Потужність світильника становить 18 Вт, що еквівалентно 170 Вт для лампочки розжарювання. Світловий потік складає 1140 лм, забезпечуючи світловіддачу у 80 лм/Вт і кути розльоту променів до 170°. Відтінок світіння – нейтральний, з кольоровою температурою 5000 К. Напруга живлення – 175-265 В, клас захисту – IP20. Пульт дистанційного керування не входить до комплекту поставки
LED-світильник світлодіодний круглий DL-R107-18-5, 18Вт, 5000К, BIOM (B_24104)
315.20 грн
Накладні Led Світильники
| Тип світлодіодів | SMD |
|---|---|
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Колір арматури | Білий |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Клас захисту | IP20 |
| Габаритний розмір, мм | 260×55 |
| Вид монтажу | Накладні |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Тип розсіювача | Зоряне небо |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Світловий потік | 1440 Lm |
| Робоча напруга | AC 175-265V |
| Форма світильника | Круглі |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Потужність | 18 W |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.