LED-світильник світлодіодний круглий DL-R107-18-5, 18Вт, 5000К, BIOM (B_24104)
Артикул: B_24104 Категорія:
Brand:BIOM
Накладні Led Світильники
Накладний світлодіодний світильник білого кольору з круглою формою. Потужність світильника становить 18 Вт, що еквівалентно 170 Вт для лампочки розжарювання. Світловий потік складає 1140 лм, забезпечуючи світловіддачу у 80 лм/Вт і кути розльоту променів до 170°. Відтінок світіння – нейтральний, з кольоровою температурою 5000 К. Напруга живлення – 175-265 В, клас захисту – IP20. Пульт дистанційного керування не входить до комплекту поставки
Полікарбонат
Колір арматури
Білий
Габаритний розмір, мм
260×55
Світлова віддача
80 Lm/W
Світловий потік
1440 Lm
Еквівалентна потужність
162 W
Потужність
18 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
LED-світильник світлодіодний круглий DL-R107-18-5, 18Вт, 5000К, BIOM (B_24104)LED-світильник світлодіодний круглий DL-R107-18-5, 18Вт, 5000К, BIOM (B_24104)