LED-світильник світлодіодний круглий DL-R107-30, 30Вт, 5000К, BIOM (B_24107)
Артикул: B_24107 Категорія:
Brand:BIOM
Накладні Led Світильники
Накладний світлодіодний світильник потужністю 30 Вт (це більше ніж 300 Вт для лампочки розжарювання). Має нейтральне світло з колірною температурою 5000 К. Кругла форма, матовий пофарбований у білий колір розсіювач . Напруга живлення в межах 175-265 В.  Кути освітлення до 170°, а індекс передачі кольору ⩾80 . Клас захисту пристрою – IP20, пульт до комплекту поставки не входить.
Тип світлодіодів
SMD
Спосіб включення
Без вимикача
Габаритний розмір, мм
380х55
Світлова віддача
85 Lm/W
Світловий потік
2550 Lm
Еквівалентна потужність
275 W
Потужність
30 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
LED-світильник світлодіодний круглий DL-R107-30, 30Вт, 5000К, BIOM (B_24107)LED-світильник світлодіодний круглий DL-R107-30, 30Вт, 5000К, BIOM (B_24107)