LED-світильник світлодіодний круглий DL-R401-18-5, 18Вт, 5000К, без д/у, BIOM (B_22081)
Артикул: B_22081 Категорія:
Brand:BIOM
Накладні Led Світильники
LED світильник накладний Biom DL-R401-18-5 має потужність 18 Вт та температуру світла 5000K, що створює яскраве біле освітлення. Його світловий потік становить 1440 люмен, а світлова віддача – 80 люмен/Вт. Світильник має круглу форму діаметром 260 мм та висотою 60 мм, виготовлений з матового розсіювача та металу. Кут світіння становить 170°, а ступінь захисту IP33 забезпечує захист від пилу.
Матеріал корпусу
Метал
Тип світлодіодів
SMD
Форма плафона
Коло
Матеріал арматури
Метал
Матеріал плафона
Полікарбонат
Колір арматури
Білий
Колір плафона
Білий
Можливість діммірованія
Не димуються
Пульт управління в комплекті
Ні
Клас захисту
IP20
Тип управління
Габаритний розмір, мм
260х60
Вид монтажу
Накладні
Кут світіння, °
170°
Тип розсіювача
Матовий (Frosted)
Індекс передачі кольору, Ra
⩾80
Світлова віддача
80 Lm/W
Колір світіння
Холодний білий
Температура світла
6200K (Холодний білий)
Світловий потік
SMD
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
LED-світильник світлодіодний круглий DL-R401-18-5, 18Вт, 5000К, без д/у, BIOM (B_22081)LED-світильник світлодіодний круглий DL-R401-18-5, 18Вт, 5000К, без д/у, BIOM (B_22081)