Світильник світлодіодний для високих стель LED “HERKUL-200” 200 W
Світильник світлодіодний для високих стель LED “HERKUL-200” 200 W
4,920.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100 – 260 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 360мм*46мм*130*167мм |
| Потужність | 200 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 50 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 30000 Lm |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Кут розсіювання | 90 |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.