Промисловий підвісний світильник – ключовий елемент освітлювальних систем, спроектованих для забезпечення оптимальної видимості та освітлення на виробничих майданчиках, складах та інших промислових об’єктах. зручний перемикач температури світла Тепле-Нейтральне-Холодне робить світильник універсальним за своїм призначенням. Температура світла на вибір 3000K, 4500K, 6500K
Світильник світлодіодний для високих стель LED MYRA-200 3CCT 200 W (3000K/4500K/6500K)
3,422.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 100 – 260 V |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 347мм*156мм |
| Потужність | 200 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 30000 Lm |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6500K есть переключатель |
| Кут розсіювання | 90 |












Відгуки
Відгуків немає, поки що.