Світильник світлодіодний для високих стель вологозахищений LED “ZEUGMA-100” 100 W 6400К
Світильник світлодіодний для високих стель вологозахищений LED “ZEUGMA-100” 100 W 6400К
2,455.00 грн
Наявність: Є в наявності
світильники промислові підвісні led
| Робоча напруга | 100 – 265 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм * 80 мм * 520 мм |
| Потужність | 100 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 50 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 9300 Lm |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Аналог лампи розжарювання | 800 W |










Відгуки
Відгуків немає, поки що.