Світильник світлодіодний фасадний 24W TANGO настінний білий
- Не можна додати таку кількість до кошика — у нас є 1 в наявності, і з них вже 1 у Вашому кошику. Переглянути кошик
Світильник світлодіодний фасадний 24W TANGO настінний білий
517.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник світлодіодний фасадний TANGO настінний чорниці, Фасадні світильники
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 260мм х 123мм х 80мм |
| Потужність | 24W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1800 lm |
| Колірна температура, К | 4200K |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.