Світильник світлодіодний фасадний CUBE настінний
Світильник світлодіодний фасадний CUBE настінний
647.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник світлодіодний фасадний CUBE настінний, DRAGON, Фасадні світильники
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм * 120 мм * 92мм |
| Потужність | 8W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 770 lm |
| Колірна температура, К | 4200K |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.