Світильник світлодіодний фасадний DRAGON настінний білий
Світильник світлодіодний фасадний DRAGON настінний білий
506.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник світлодіодний фасадний DRAGON настінний білий, DRAGON, Фасадні світильники
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 175 мм * 74мм |
| Потужність | 15W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1125 lm |
| Колірна температура, К | 4200K (Inner) + 4200K (Outer) |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.