Світильник світлодіодний фасадний KING-5/R 5W настінний чорний
Світильник світлодіодний фасадний KING-5/R 5W настінний чорний
632.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник світлодіодний фасаднийKING-5/R 5W настінний чорний, KING-5/R, Фасадні світильники, 076-082-0001-010
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 95мм х 104мм х 80мм |
| Потужність | 5 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 450 lm |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Світловий потік | 450 |
| Колірна температура | 4200К |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.