Світильник світлодіодний фасадний MAESTRO настінний
Світильник світлодіодний фасадний MAESTRO настінний
1,174.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 200мм * 90 мм |
| Потужність | 10W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 425 |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.