Світильник світлодіодний фасадний MAMBA настінний
Світильник світлодіодний фасадний MAMBA настінний
506.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник світлодіодний фасадний MAMBA настінний, BLADE, Фасадні світильники
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 95мм * 152 мм * 72мм |
| Потужність | Max. 2x35W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.