Світильник світлодіодний фасадний NEUTRON-12 12W настінний
Світильник світлодіодний фасадний NEUTRON-12 12W настінний
1,037.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 185мм х 50мм х 95мм |
| Потужність | 12 W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | POWER LED, SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 780 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.