Світильник світлодіодний фасадний NEUTRON-12 12W настінний
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 185мм х 50мм х 95мм |
| Потужність | 12 W |