Світильник світлодіодний фасадний OPERA-10 настінний
Світильник світлодіодний фасадний OPERA-10 настінний
1,125.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник світлодіодний фасадний OPERA-10 настінний, CUBE-G, Фасадні світильники
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 210 мм * 110 мм * 98мм |
| Потужність | 10W |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | метал + пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 844 lm |
| Колірна температура, К | 4200K |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.