LED-світильник світлодіодний круглий DL-R106-24-5, 24Вт, 5000К, BIOM (B_23845)
Артикул: B_23845 Категорія:
Brand:BIOM
Накладні Led Світильники
Тип світлодіодів
SMD
Форма плафона
Коло
Матеріал плафона
Полікарбонат
Колір плафона
Білий
Можливість діммірованія
Не димуються
Клас захисту
IP20
Тип управління
Габаритний розмір, мм
330×65
Вид монтажу
Накладні
Кут світіння, °
170°
Тип розсіювача
Зоряне небо
Індекс передачі кольору, Ra
⩾80
Світлова віддача
80 Lm/W
Температура світла
5000 К (Біле світло)
Світловий потік
1920 Lm
Робоча напруга
AC 175-265V
Форма світильника
Круглі
Еквівалентна потужність
216 W
Потужність
24 W
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
LED-світильник світлодіодний круглий DL-R106-24-5, 24Вт, 5000К, BIOM (B_23845)LED-світильник світлодіодний круглий DL-R106-24-5, 24Вт, 5000К, BIOM (B_23845)