Трековий світлодіодний світильник (шинний прожектор) 018 020 0024 Horoz Electric LYON-24, ідеальне рішення для освітлення торгових площ.
світильник трековый 018 020 0024 “LYON-24” 24W 4200 Чорний
755.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильники світлодіодні, Horoz, Horoz led, horoz electric
| Робоча напруга | 100 – 240 V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 190 мм *200 мм, Ø 89 мм |
| Потужність | 24 W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 1560 Lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 24° |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |




Відгуки
Відгуків немає, поки що.