Світильник трековий “ATLANTA-20” 20W 4200 білий
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-018-025-0020-010 Категорія:
Світильники світлодіодні, Світильник на шинопровід, трекові світильники хороз, horoz
Трековий світлодіодний світильник (шинний прожектор) ідеальне рішення для освітлення торгових площ.
Робоча напруга
85 – 265 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
130мм * 70мм * 164мм
Потужність
20 W
Ступінь захисту IP
IP20
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
15 000 год.
Тип світлодіодів
COB LED
Світловий потік (лм)
1600Lm
Колірна температура, К
Кут розсіювання
36°
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник трековий "ATLANTA-20" 20W 4200 білийСвітильник трековий “ATLANTA-20” 20W 4200 білий