Трековий світлодіодний світильник (шинний прожектор) ідеальне рішення для освітлення торгових площ.
Світильник трековий “BREMEN-10” 10W 4200 білий
278.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 160-250V/50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 126мм х 54мм х 138мм |
| Потужність | 10 W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30.000 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 800Lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 24° |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.