Світильник трековий “BREMEN-10” 10W 4200 білий
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-018-031-0010-010 Категорія:
Трековий світлодіодний світильник (шинний прожектор) ідеальне рішення для освітлення торгових площ.
Робоча напруга
160-250V/50-60Hz
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
126мм х 54мм х 138мм
Потужність
10 W
Ступінь захисту IP
IP20
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
30.000
Тип світлодіодів
COB LED
Світловий потік (лм)
800Lm
Колірна температура, К
Кут розсіювання
24°
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник трековий "BREMEN-10" 10W 4200 білийСвітильник трековий “BREMEN-10” 10W 4200 білий