Світильник трековий “BREMEN-20” 20W 4200 чорний
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-018-031-0020-020 Категорія:
Колір
Чорний
Розміри (ДхШхВ)
156мм х 63мм х 146мм
Потужність
20 W
Світловий потік (лм)
1700 lm
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник трековий "BREMEN-20" 20W 4200 чорнийСвітильник трековий “BREMEN-20” 20W 4200 чорний