Трековий світлодіодний світильник (шинний прожектор) ідеальне рішення для освітлення торгових площ.
Світильник трековий ” BREMEN-20 3CCT” 20W чорний
423.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 160-250V/50-60Hz |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 156мм х 63мм х 146мм |
| Потужність | 20 W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30.000 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 1700 lm |
| Колірна температура, К | 3000K, 4500K, 6000K На вибір є перемикач |
| Кут розсіювання | 24° |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.