світильник трековый “FARS” 26W 4200 Чорний
світильник трековый “FARS” 26W 4200 Чорний
374.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 185 – 265 W |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 26 W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 20 000 год. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 1700 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |



Відгуки
Відгуків немає, поки що.