Світильник трековий лінійний “CENOVA-20” 20W 4200K білий
Наявність: Є в наявності
Артикул: HRZ-018-033-0020-010 Категорія:
Робоча напруга
160-265V/50-60Hz
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
351мм х 34мм х 57мм
Потужність
20 W
Ступінь захисту IP
IP20
Матеріал корпусу
Алюміній
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
40 000 год.
Тип світлодіодів
SMD LED
Світловий потік (лм)
1600 lm
Колірна температура, К
Кут розсіювання
120°
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник трековий лінійний "CENOVA-20" 20W 4200K  білийСвітильник трековий лінійний “CENOVA-20” 20W 4200K білий