Світильник трековий лінійний магнітний MAGNET-LM2 20W 4200K 48V DC чорний
Світильник трековий лінійний магнітний MAGNET-LM2 20W 4200K 48V DC чорний
401.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 48VDC |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 600мм х 45мм х 22мм |
| Потужність | 20W |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 40.000 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 2220 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 10° |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.