Світильник трековий “MONACO-30” 30W 4200K (з фокусуванням) білий
Артикул: HRZ-018-019-0030-010 Категорія:
Світильники світлодіодні
Робоча напруга
110 – 240 V
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Колір
Білий
Розміри (ДхШхВ)
165 мм * 170 мм, Ø 85 мм
Потужність
30 W
Ступінь захисту IP
IP20
Матеріал корпусу
Пластик
Гарантійний термін
2 роки
Термін служби
40 000 год.
Тип світлодіодів
COB LED
Світловий потік (лм)
2250 Lm
Колірна температура, К
Кут розсіювання
Аналог лампи розжарювання
240 W
Додатково
з регулюванням кута розсіювання
Відгуки
Відгуків немає, поки що.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Кошик
Світильник трековий "MONACO-30" 30W 4200K (з фокусуванням) білийСвітильник трековий “MONACO-30” 30W 4200K (з фокусуванням) білий