Трековий світлодіодний світильник (шинний прожектор) ідеальне рішення для освітлення торгових площ.
Світильник трековий під лампу MR16 “VERSAY” білий
319.00 грн
Наявність: Є в наявності
| Робоча напруга | 220-240 V |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 112мм х 55мм |
| Потужність | max 50 W (LED – max 10 W) |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Тип цоколя | GU10 |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.