Користувацькі характеристики
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут розсіювання | 120 |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Матеріал | сталь |
| Напруга | 220-240V |
| Потужність | максимум 50 W |
| Розмір (д*ш*в) | 135 мм |
| Ступінь захисту | ІР67 |
| Цоколь | GU 10 |
| Ширина | 110 мм |
774.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник тротуарний під лампу GU10 AWAX (079-030-0001-010) мат.хром., AWAX, Тротуарні світильники
Користувацькі характеристики
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут розсіювання | 120 |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Матеріал | сталь |
| Напруга | 220-240V |
| Потужність | максимум 50 W |
| Розмір (д*ш*в) | 135 мм |
| Ступінь захисту | ІР67 |
| Цоколь | GU 10 |
| Ширина | 110 мм |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Матовый хром |
| Розміри (ДхШхВ) | 65мм |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Термін служби | 50.000 год. |
| Додатково | Пjд лампу MR-16 з цоколем GU10 |
Світильник тротуарний AWAX GU10 220-240V IP67 круглий мат.хромНаявність: Є в наявності


Відгуки
Відгуків немає, поки що.