Світильник вмонтований “ANGELA” 2W 4200K
Світильник вмонтований “ANGELA” 2W 4200K
211.00 грн
Наявність: Є в наявності
Точкові LED, пластикові Світильники, світлодіодні Світильники, Світильник вбудований “ANGELA” 2W 4200K 016-002-0002-020, Шафовий світильник
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Матовый хром |
| Розміри (ДхШхВ) | 65 мм * 20 мм |
| Потужність | 2 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 100 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 16 W |
| Врізний отвір | 51 мм |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.