Світильник вмонтований CARTER-12 чорний
Світильник вмонтований CARTER-12 чорний
810.00 грн
Наявність: Є в наявності
Світильник вбудований CARTER-12 чорний, CARTER-12, Точкові LED
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø148×33 mm |
| Потужність | 12W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік (лм) | 1000 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Врізний отвір | Ø130 mm |









Відгуки
Відгуків немає, поки що.