Світильник вмонтований “LILYA-5” 5W 4200К білий, хром
Світильник вмонтований “LILYA-5” 5W 4200К білий, хром
Точкові LED
| Робоча напруга | 220-240V |
|---|---|
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 83 мм * 40 мм |
| Потужність | 5 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30 000 год. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік (лм) | 335 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Кут розсіювання | 98° |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Врізний отвір | 70 мм |





Відгуки
Відгуків немає, поки що.